Zdjęcia dla firm

Zdjęcia dla firm: bo marka to coś więcej niż logo

Według najnowszych danych, w Polsce działa około 3 milionów firm. Nic dziwnego, że największym wyzwaniem, z jakim musi się zmierzyć każdy przedsiębiorca, jest wyróżnienie swojego biznesu na tle konkurencji. Jest wiele metod, ale jedna działa wyjątkowo niezawodnie: chodzi o zbudowanie wiarygodnej, rozpoznawalnej i atrakcyjnej marki, która od razu wzbudzi zaufanie klientów. To długi proces, w którym wykorzystuje się wiele narzędzi. Impact-Photo dostarczy Ci te, które są absolutnie niezbędne. Mowa o zdjęciach dla firm.

Zdjęcia dla firm są ważnym elementem strategii biznesowej

Doskonale wiemy, że większość firm na swoich stronach internetowych czy w materiałach wizerunkowych wykorzystuje zdjęcia z tzw. stocków. To jednak zła praktyka, która ma wyłącznie uzasadnienie ekonomiczne. Na pewno natomiast nie wpływa pozytywnie na wiarygodność przedsiębiorstwa. Postaw się na miejscu klienta. Wchodzi na stronę internetową Twojej firmy, zagląda do zakładki „O nas” i widzi tam fotografie ze stocków. Dokładnie takie same lub bardzo podobne do tych, jakie wcześniej witały go na witrynach innych firm z Twojej branży. Czy nabierze zaufania? Czy pomyśli, że ta oferta jest wiarygodna? Absolutnie nie. Właśnie dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie we własne zdjęcia dla firmy. Mogą one pokazywać np. wnętrza przedsiębiorstwa, linie produkcyjne, członków zespołu, zarząd czy dokumentować najważniejsze wydarzenia z życia biznesu. Takie fotografie są zaliczane do najbardziej wartościowego kontentu i na dłużej zatrzymują klientów na stronie. To z kolei zwiększa szansę na wysłanie zapytania ofertowego.

Gdzie możesz wykorzystać zdjęcia Twojej firmy?

Miejsc dystrybucji takich fotografii jest mnóstwo: począwszy od strony internetowej, przez foldery, ulotki i inne materiały reklamowe, a na wizytówce przedsiębiorstwa w usłudze Google Moja Firma kończąc. Ogromnym atutem prawdziwych zdjęć wysokiej jakości jest to, że wyróżniają one biznes na rynku. Dzięki temu nie musisz inwestować dużych środków w działania marketingowe, które pozwolą Ci zdobyć wizerunkową przewagę nad konkurencją. Profesjonalne zdjęcia dla firmy to także potwierdzenie, że biznes się rozwija i ma solidne fundamenty. Jest to wielki atut z punktu widzenia klienta, który szuka zaufanego usługodawcy, sprzedawcy czy producenta, chce mieć pewność, że nawiąże współpracę z firmą, która naprawdę istnieje i nie zniknie z rynku zaraz po otrzymaniu zaliczki. Wielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że profesjonalny wizerunek to dziś podstawa sukcesu biznesowego. Mnóstwo firm popełnia jednak klasyczny błąd, inwestując wyłącznie w elementy graficzne (logo, layout strony, projekty papeterii), zapominając przy tym, że klient chce poznać historię przedsiębiorstwa. Potrafimy ją przedstawić w atrakcyjny sposób na naszych fotografiach.

Wykonujemy zdjęcia dla firm o różnym charakterze, w tym:

  • Fotografie biznesowe
  • Fotografie wizerunkowe
  • Fotografie przemysłowe
  • Fotorelacje z wydarzeń
  • Fotografie dla celów projektowych i inwestycyjnych
  • Dokumentację inwestycji
  • Zdjęcia na stronę internetową i do materiałów reklamowych
  • Fotografie do materiałów szkoleniowych

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem, pełnym zapleczem sesyjnym, pracujemy w kilkuosobowym zespole, dzięki czemu możemy zagwarantować krótkie terminy realizacji. Wykonujemy zdjęcia w dowolnych, nawet bardzo trudnych warunkach (sprawdź naszą ofertę fotografii przemysłowej).

Już teraz zamów zdjęcia dla Twojej firmy, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zajrzyj do naszego portfolio, które udowodni Ci nasz profesjonalizm. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji.