Fotografia wizerunkowa

Fotografia wizerunkowa: niezbędna w strategii personal branding

Chcemy Ci zadać proste, ale niezwykle istotne pytanie. Czy kupiłbyś cokolwiek od człowieka, który odstrasza Cię swoim wyglądem? Oczywiście, że nie. A wiesz dlaczego? Ponieważ taka osoba nie wzbudzi w Tobie zaufania. Podświadomie uznasz, że jest niewiarygodna, podobnie jak oferowane przez nią produkty. Dokładnie tak samo może pomyśleć klient, który odwiedzi Twoją stronę czy wizytówkę w sieci. Aby do tego nie dopuścić, zainwestuj w fotografię wizerunkową. Zespół Impact-Photo z Katowic stworzy dla Ciebie zdjęcia najwyższej jakości, które natychmiast zaczną pracować na rzecz Twojej marki.

Fotografia wizerunkowa: komu się przyda?

Każdemu przedsiębiorcy, freelancerowi czy nawet pracownikowi etatowemu, który chce na poważnie zabrać się za kreowanie wiarygodnego, profesjonalnego wizerunku. Słyszałeś o personal branding? To strategia budowania marki osobistej, którą obiera coraz więcej osób walczących o poprawienie swojej pozycji rynkowej. Do niedawna kreowanie marki utożsamialiśmy wyłącznie z korporacjami. Obecnie, dzięki rozwojowi Internetu, ta strategia jest dostępna praktycznie dla wszystkich. Myślisz, że sukcesy influencerów, blogerów czy innych „gwiazdek Internetu” są dziełem przypadku? Oczywiście, że nie. To efekt przemyślanych działań, które mieszczą się w pojęciu personal branding. Dzięki fotografiom wizerunkowym możesz zaprezentować się klientom, potencjalnym pracodawcom czy współpracownikom z jak najlepszej strony. Profesjonalne zdjęcia uwiarygadniają osobę, która jest ich głównym bohaterem. Mówią wiele o jej kompetencjach, filozofii zawodowej, podejściu do relacji biznesowych czy nawet o charakterze. Gdy widzisz zdjęcie przedstawiające atrakcyjną osobę, masz ochotę się z nią skontaktować. To przełamuje pierwszą barierę w kontaktach B2C czy nawet B2B, jaką zawsze jest nieufność.

Fotografia wizerunkowa jako kluczowy element employer branding

Jeśli jesteś pracodawcą, to z pewnością zmagasz się z problemem znalezienia kompetentnych, wartościowych pracowników. Trudna sytuacja na rynku pracy nie może być jednak wymówką. Musisz aktywnie zabiegać o to, aby najlepsi specjaliści sami chcieli pracować właśnie u Ciebie. Kluczem do sukcesu jest strategia employer branding. Polega ona na konsekwentnym budowaniu wizerunku atrakcyjnego pracodawcy. Takiego, który stwarza podwładnym warunki do rozwijania ich kompetencji i realizacji ambitnych projektów za godziwe wynagrodzenie. Coraz więcej przedsiębiorstw dostrzega potrzebę dbania o markę w celu zwiększenia swoich szans w walce o najlepszych pracowników. Tutaj również niezbędne jest wykorzystanie fotografii wizerunkowej Katowice. Potencjalny pracownik, który znajdzie na Twojej stronie internetowej świetne zdjęcia, przedstawiające prawdziwych członków zespołu i wnętrza, będzie mógł o wiele łatwiej zwizualizować sobie przyszłe środowisko pracy. Zobaczy, że ma do czynienia z transparentnym przedsiębiorstwem, niemającym nic do ukrycia, po prostu szukającym profesjonalistów do ambitnej pracy. To ogromny atut na dzisiejszym rynku. Zespół Impact-Photo specjalizuje się w fotografii wizerunkowej na potrzeby przedsiębiorstw (mikro, małych, średnich, dużych, korporacji) oraz influencerów. Realizujemy dowolne projekty, zawsze zaczynając od stworzenia scenariusza sesji, który pozwoli nam osiągnąć dokładnie taki efekt, na jakim zależy Klientowi. Pracujemy w kilkuosobowym zespole, dysponujemy najbardziej zaawansowanym sprzętem i całym zapleczem technicznym. Działamy szybko, ale jednocześnie perfekcyjnie. Sprawdź nasze portfolio, które pozwoli Ci ocenić jakość prac Impact-Photo. Następnie skontaktuj się z nami i zarezerwuj najbliższy termin na Twoją sesję wizerunkową!