Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa: trudno o lepsze narzędzie sprzedaży

Kupujemy oczami i choć brzmi to bardzo infantylnie, to ta zasada sprawdza się w marketingu od samego początku przedsiębiorczości. Reklama zawsze musi być ukierunkowana na możliwie atrakcyjne zaprezentowanie produktu. Chodzi o to, aby potencjalny klient natychmiast poczuł potrzebę zakupową – nawet jeśli dany przedmiot nie jest mu niezbędny do życia. To właśnie zadanie dla fotografii reklamowej, bez której nie ma mowy o wdrożeniu skutecznej strategii sprzedażowej. Impact-Photo specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć o wybitnej wartości reklamowej, które możesz wykorzystać w dowolnych działaniach marketingowych.

Fotografii reklamowej nie da się niczym zastąpić

Być może chcesz zaprotestować mówiąc, że przecież są jeszcze filmy reklamowe. To prawda, ale pamiętaj, że gros spotów telewizyjnych powstaje również dzięki pracy fotografa. Są wręcz takie techniki fotograficzne, które umożliwiają nam stworzenie produkcji reklamowej do złudzenia przypominające film czy spot. Fotografia reklamowa XXI wieku nie ma nic wspólnego z przaśnymi, amatorskimi „pstrykami” do tanich ulotek i plakatów. To sztuka podkreślania najlepszych cech produktu i prezentowania go w taki sposób, aby przedstawiciel grupy docelowej nie miał żadnych wątpliwości przed zakupem. Największym fenomenem związanym z fotografią reklamową jest to, że doświadczony, utalentowany i kreatywny fotograf może przedstawić w niezwykle atrakcyjny sposób praktycznie dowolny przedmiot. Również ten bo bólu prozaiczny. To właśnie kluczowe wyzwanie stojące przed fotografem: zrobić takie zdjęcie, które zachęci klienta do zakupu nie z powodu ceny produktu, ale nieodpartej potrzeby jego posiadania.

Tworzymy fotografie reklamowe klasy Premium

Zdjęcia do reklam to jedna z najważniejszych specjalizacji Impact-Photo z główną siedzibą w Katowicach. Nasz zespół stale współpracuje z agencjami reklamowymi i największymi markami, oferując świetny stosunek kosztu pracy do gwarantowanej jakości i czasu realizacji. Korzystamy z bardzo zaawansowanego sprzętu sesyjnego, który umożliwia nam wykonywanie atrakcyjnych zdjęć dowolnych produktów – od maleńkich elementów przemysłowych po wielkie maszyny budowlane czy obiekty architektoniczne. Nasza praca zawsze zaczyna się od dokładnego poznania grupy docelowej produktu. Dzięki temu możemy wczuć się w rolę idealnego klienta i odpowiedzieć na jego potrzeby, a tym samym wpłynąć na jego decyzje zakupowe. Następnym krokiem jest perfekcyjna organizacja planu zdjęciowego. Ma to szczególne znaczenie w przypadku drobnych produktów, które wymagają odpowiedniego oświetlenia oraz oprawy scenograficznej. Realizujemy dowolne zlecenia związane z fotografią reklamową w Katowicach oraz w całej Polsce. Przygotowujemy zdjęcia do materiałów drukowanych, spotów telewizyjnych, do sklepów internetowych, prezentacji multimedialnych, kompleksowych kampanii sprzedażowych. Dysponujemy sprzętem gwarantującym najwyższą jakość i szczegółowość zdjęcia, dlatego nasze prace mogą być wykorzystywane do projektowania wielkoformatowych nośników reklamy.

Potrzebujesz profesjonalnej fotografii reklamowej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie, dlatego skontaktuj się z nami, przedstaw nam szczegóły projektu, a my przygotujemy satysfakcjonującą ofertę. Impact-Photo to jeden z najbardziej rozchwytywanych zespołów fotograficznych w Polsce – nie zwlekaj z rezerwacją terminu!