Filmy reklamowe Katowice

Szukasz producenta filmów reklamowych w Katowicach? Właśnie znalazłeś!

Żyjemy w tak zwanej kulturze obrazkowej. Oznacza to, że mamy coraz większe trudności z przyswajaniem informacji podanych w formie pisanej. Wolimy oglądać atrakcyjne filmy czy zdjęcia, bo to lepiej przemawia do naszej wyobraźni, nie wymaga tak dużego zaangażowania. Dla biznesu oznacza to jedno: filmy reklamowe sprzedają, a więc warto w nie inwestować. Jeśli od dawna chodzi Ci po głowie pomysł wyprodukowania sugestywnego filmu reklamowego dla Twojej marki i szukasz odpowiedniej agencji w Katowicach, podziękuj Internetowi. Doprowadził Cię w bardzo dobre miejsce. Impact-Photo jest do Twojej dyspozycji.

Produkujemy filmy reklamowe w Katowicach i w całej Polsce

Katowice to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w naszym kraju i matecznik Impact-Photo. Tutaj debiutowaliśmy w branży fotografii komercyjnej, w Katowicach nakręciliśmy też filmy reklamowe dla pierwszych klientów. Obecnie marka Impact-Photo ma zasięg globalny – realizujemy projekty w całym kraju, otrzymujemy także zlecenia od firm zagranicznych. Jedno się nie zmieniło: wciąż jesteśmy bezkompromisowi w kwestii jakości. Nie ma znaczenia, czy Twoja firma działa w Katowicach, Poznaniu, Warszawie czy Krakowie: jeśli potrzebujesz filmu reklamowego, który nie będzie tylko efektownym, bezsensownym kosztem, to skorzystaj z oferty Impact-Photo. Nie zależy nam na pustym efekciarstwie. Doskonale rozumiemy, że film reklamowy musi w pierwszej kolejności mieć wartość sprzedażową. Dlatego nie marnujemy czasu naszych klientów, dostarczając im skuteczne narzędzie marketingowe, które realnie wpływa na wzrost zainteresowania produktem, usługą lub marką.

Proces produkcji filmu reklamowego

Pierwszym etapem jest ustalenie wszystkich szczegółów produkcji. Musimy dokładnie wiedzieć, jaki jest cel filmu reklamowego i jakie tezy mają być w nim zawarte. Po wysłuchaniu oczekiwań klienta tworzymy scenariusz do akceptacji. Na jego podstawie realizujemy zlecenie. Dzień zdjęciowy to bardzo stresujący i pracowity etap. Nie możemy sobie jednak pozwolić na jakiekolwiek błędy, ponieważ ewentualne powtórzenie zdjęć często nie wchodzi w grę. Dbamy więc o najmniejsze szczegóły, w tym oświetlenie, ustawienie elementów scenografii itd. Największe wyzwanie stanowi jednak postprodukcja. To na tym etapie film reklamowy nabiera ostatecznego kształtu. Dogrywamy kwestie lektorskie, montujemy ujęcia, aby całość była dynamiczna, atrakcyjna dla widza i dobrze podkreślała cechy produktu, usługi czy marki. Po akceptacji klienta film jest przekazywany do dystrybucji. Pamiętaj, że profesjonalny film reklamowy stanowi najatrakcyjniejszą formę komunikacji z grupą docelową. Wywołuje potrzebę zakupową, zwiększa świadomość marki, buduje jej prestiżowy wizerunek. To świetne narzędzie nie tylko wspierające sprzedaż, ale także umożliwiające pozyskanie wartościowych pracowników (element strategii employer branding) czy nawiązanie silnych relacji biznesowych z kontrahentami. Skontaktuj się z nami, a w odpowiedzi otrzymasz indywidualną ofertę wyprodukowania filmu reklamowego w Katowicach lub w dowolnej części Polski. Jesteśmy przygotowani do realizacji zleceń zagranicznych, nawet w egzotycznych stronach świata (pracowaliśmy m.in. w Ghanie). Dysponujemy profesjonalnym sprzętem filmowym, własnymi elementami scenografii, mamy licencję na sterowanie dronem. Wyróżnia nas to, że produkujemy filmy reklamowe w sposób kompleksowy, a więc w 100% przygotowane do emisji we wskazanych przez klienta kanałach dystrybucji. Masz dodatkowe pytania? Chcesz poznać szczegóły na temat metod naszej pracy, a może zarezerwować najbliższy termin? Dzwoń, pisz lub zaczep nas w mediach społecznościowych.