Agencja fotograficzna Katowice

Szukasz profesjonalnej agencji fotograficznej w Katowicach? No to znalazłeś!

Trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek strategię wizerunkową dla biznesu bez wykorzystania w niej profesjonalnych zdjęć. Coraz więcej firm ma świadomość, jak ważne jest dbanie o wiarygodny przekaz i dzielenie się z klientami własną tożsamością. To pomaga zdobyć ich zaufanie, skąd już tylko krok do sprzedaży. Przedsiębiorcy ze Śląska mają to szczęście, że w Katowicach działa wiele agencji fotograficznych. Warto przy tym zauważyć, że najlepszą marką cieszy się agencja Impact-Photo. Nie ma w tym żadnego przypadku. Wyjaśniamy, co dokładnie wyróżnia nas na rynku i dlaczego gros firm wybiera nas do realizacji najambitniejszych projektów fotograficznych.

Fotograf Katowice i cała Polska

W czasach, gdy możemy komunikować się ze sobą w dowolny sposób i bez względu na dzielącą nas odległość, przedsiębiorcy nie muszą już ograniczać się do wyboru wyłącznie lokalnych wykonawców. W Impact-Photo mamy tego pełną świadomość, dlatego choć jesteśmy agencją fotograficzną z Katowic, to nasze usługi oferujemy już w całym kraju. Obsługujemy klientów z dowolnego regionu Polski. Zlecenia fotograficzne realizujemy w Krakowie, Warszawie, Gdyni, Poznaniu i wszędzie, gdzie jest potrzebne nasze profesjonalne wsparcie. Kilka lat temu postawiliśmy sobie ambitny cel: wykroczenie z ofertą poza granice kraju. To nam się udało. Mamy na koncie realizację sesji zdjęciowych w najbardziej egzotycznych regionach świata. Pracowaliśmy m.in. w Ghanie, ale i w wielu krajach europejskich. Marka Impact-Photo wszędzie zostawia po sobie bardzo dobre wrażenie, udowadniając, że profesjonalne usługi fotograficzne na światowym poziomie można znaleźć także w Polsce.

Innowacyjne podejście do współpracy

Fotograf Katowice Impact-Photo jest prekursorem wprowadzania bardzo nowoczesnych, zaawansowanych rozwiązań ułatwiających współpracę z Klientem i przyspieszających realizację zlecenia. Jako jednak z pierwszych firm w kraju wprowadziliśmy model pełnej obsługi za pośrednictwem Internetu. Po zakończeniu sesji Klient otrzymuje indywidualny login do prywatnej chmury, w której może zapoznać się z efektami naszej pracy, wybrać jego zdaniem najlepsze kadry i zaakceptować je do dalszej postprodukcji. To eliminuje konieczność uciążliwej wymiany maili. Nasze rozwiązania szczególnie przypadły do gustu agencjom reklamowym, które zlecają nam fotograficzną obsługę zleceń dla swoich klientów. Marka Impact-Photo funkcjonuje jako synonim bardzo sprawnej realizacji i bezproblemowej współpracy, co dla branży reklamowej ma niebagatelne znaczenie.

Dobre oko to nie wszystko

Nie przeczymy, że w Katowicach działa kilka naprawdę dobrych agencji fotograficznych. Zawsze jesteśmy jednak o krok przed konkurencją, ponieważ oferujemy Klientom nie tylko znakomite umiejętności zespołu, ale także kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Stale inwestujemy w nasze zaplecze sprzętowe, dzięki czemu już dziś nie musimy posiłkować się usługami zewnętrznych firm. Dysponujemy aparatami, obiektywami i oświetleniem z absolutnego topu. Mamy własne elementy scenograficzne, co pozwala nam realizować dowolne sesje zdjęciowe bez względu na warunki lokalowe czy terenowe. Poszerzamy także naszą ofertę, nie zamykając się tylko na usługi czysto fotograficzne. Od pewnego czasu w zakresie naszych specjalizacji znalazło się wideofilmowanie, w tym z wykorzystaniem drona (posiadamy uprawnienia do sterowania takim urządzeniem). Wszystkim Klientom, zarówno biznesowym, jak i indywidualnym czy z sektora samorządowego, możemy zagwarantować pełne spektrum usług niezbędnych w procesie kreowania profesjonalnego wizerunku. Jeśli więc rozglądasz się za agencją fotograficzną w Katowicach i trafiłeś na nazwę „Impact-Photo”, to możesz mieć pewność, że jesteśmy odpowiednimi ludźmi do obsługi Twojego zlecenia. Potwierdzają to bardzo pozytywne opinie na temat naszej agencji fotograficznej, a także portfolio, z którym możesz się zapoznać na naszej stronie internetowej.