| O NAS - Fotografia reklamowa - zdjęcia dla firm - Kompleksowa Obsługa Fotograficzna

IMPACT PHOTO:

Agencja fotograficzna specjalizująca się w fotografii przemysłowej i biznesowej.

Jesteśmy młodym zespołem, który ze swojej pasji uczynił sposób na życie. Każde zlecenie jest dla nas niesamowitą frajdą i wyzwaniem, po którym osiągamy zawodową satysfakcję.

Gwarantujemy kompleksową obsługę Klienta. Począwszy od budowania koncepcji przez logistykę, po produkcję i profesjonalne wykonanie. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas współpracy z firmami z wielu dziedzin przemysłu jesteśmy w stanie atrakcyjnie przedstawić nawet najbardziej niekonwencjonalne inwestycje i przestrzenie.

Współpracujmy zarówno z dużymi agencjami PRowymi, reklamowymi oraz bezpośrednio z przedsiębiorcami i firmami. Dumnie wspieramy lokalny biznes i marki.

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami IMPACT-PHOTO. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, oraz podejmiemy się kolejnych ciekawych przedsięwzięć!

Nasze fotografie docenili między innymi:


Wszystkie zdjęcia przedstawione na tej stronie chronione są prawami autorskimi. Zabrania się ich reprodukcji i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody IMPACT-PHOTO oraz właścicieli praw autorskich.

© IMPACT-PHOTO 2017